Veskitammi 8, Laagri
info(ät)laagrikogudus.ee

Emadepäeva jumalateenistus kultuurimajas

…rõõmustage Issandas!
Tema pärast olen ma minetanud kõik selle ja pean seda pühkmeiks, et saada kasuks Kristust ja et mind leitaks tema seest ega oleks mul oma õigust, mis tuleb Seadusest, vaid see õigus, mis tuleb Kristusesse uskumisest, see, mille Jumal annab usu peale. Ma püüan ära tunda teda ja tema ülestõusmise väge ja tema kannatuste osadust, saades tema surma sarnaseks, et ma kuidagi jõuaksin ülestõusmisele surnuist. Fl 3:1, 9-11

Rõõmustuseks annab põhjust ainuüksi saabunud kevadilm. Samuti kriisi leevendus lubades jumalateenistuste pidamist toob südamesse rõõmu ja tänutunded.

Seoses EV valitsuse otsusega toimub pühapäevane pidulik emadepäeva jumalateenistus Kultuurimajas. Muidugi järgime 2+2 põhimõtet ja teisi hügieeninõudeid. Samuti on võimalik osaleda teenistusel veebiülekande vahendusel (täpsem info tuleb siia). Ka tavapärast kohvilauda siseruumides me ei korralda. Küll aga saame emasid õnnistada ja lilledega õnnitleda.