Abielukursus


TÄHELEPANU! Seoses  registreerunute hulga vähesusega jääb kevadine abielukursus ära. Proovime sügisel sobivama aja leida.

7-osaline kursus kooselavatele paaridele olenemata sellest, kui toimiv omavaheline suhe hetkel on.
Abielukursuse iga õppetund algab einega, mis annab paaridele võimaluse ennast hästi tunda ja suhelda oma partneriga romantilises õhkkonnas. Paljud hindavad kursusel rühmadiskussiooni puudumist. Partnerid töötavad kursuse materjali läbi töövihiku abil ainult omavahel arutades. Paarid paiknevad teineteisest piisavalt kaugel ja taustaks mängib muusika, et kõik saaksid segamatult partneriga suhelda.

Suhted, eriti kõige lähedasemad, vajavad samasugust hoolt ja tegelemist nagu muud eluvaldkonnad. Me käime koolitustel, et täiendada end tööalaselt ja arendada isiksust, kuid oma abielu kohta millegipärast arvame, et see toimib iseenesest. Inglismaal Nicky ja Sila Lee poolt loodud ja aastate jooksul laialdast sooja vastuvõttu kohanud kursus (themarriagecourses.org) on täis tavaliste inimeste kogemusi ning praktilisi näpunäiteid. Eestlaste poolt juhatatud sessioonid toimuvad subtiitritega videoesitluse vormis. Kõige olulisem osa on paari omavahelistel aruteludel.

KURSUSE TEEMAD:
1. õppetund – Tugevate aluste rajamine
2. õppetund – Suhtlemise kunst
3. õppetund – Konfliktide lahendamine
4. õppetund – Andestuse vägi
5. õppetund – Perekonna mõju (minevik ja olevik)
6. õppetund – Hea seks
7. õppetund – Tegudes väljenduv armastus
Abielukursus toimub alates 23.aprillist pühapäeviti 15.00-17.30 Hotell Peoleo restoranis, Pärnu mnt 555.

Kursuse tasu 80€ inimese kohta katab romantilise eine kulud. Avaloeng on tasuta. Registreerimine hiljemalt 18. aprilliks

Lisainfo: info@laagrikogudus.ee või tel: 57813756 Tõnis Roosimaa

Registreeru siin